יש לכם שאלה? אולי שאלו אותה לפניכם?

שאלה: איך מקשטים עוגה?

תשובה: בוחרים את השבלונה הרצוייה.מניחים רגל ליד העוגה ובודקים איזה חריץ הכי קרוב לעוגה.מרכיבים בזהירות, שהשבלונה לא תדבק לקרם.מפזרים על עוגה לבנה שוקולית בעזרת מסננת קטנה, בעזרת מכות קלות בצידי המסננת, לא יותר מידי שוקולית, רק שיכסה יפה את הקרםמרימים בעדינות מבלי לפזר את עודפי השוקולית על העוגה.נותנים לעוגה ל"נוח" קצת, הרטיבות במקרר "תרטיב" את השוקולית והיא תהפוך לכהה יותר.על עוגה כהה מפזרים אבקת סוכר / קוקוס.

 

שאלה: שמתי אבקת סוכר והיא נעלמה?

תשובה: ברגע שאבקת סוכר רגילה סופגת רטיבות מהקרם, או מהלחות במקרר היא נעלמת.צריך להשתמש באבקת סוכר עמידה בקירור והקפאה, ניתן להשיג בחניות המתמחות בציוד לאפייה. 

 

שאלה: קניתי ואני לא מרוצה מהמוצר?
תשובה: אין מצב כזה :), הלקוחות שלנו הם לקוחות מרוצים וחוזרים.
אך אם בכל זאת אתם לא מרוצים, שלחו לנו בחזרה את המוצר בדואר רשום, אנו נזכה אותכם.

 
שאלה: האם ניתן לאסוף את המוצר ישירות?
תשובה: כן, אנו נמצאים במפרץ חיפה ברחוב המסגר 7, טל- 04-8721124.אנו עובדים בימים א-ה 08:00-17:00 יום ו' 08:00-13:00.חשוב לציין בהזמנה
"איסוף עצמי", ולוודא טלפונית שההזמנה מוכנה. 

 

 

שאלה: זוג חברים שלי מתחתן ואני מעוניינת לקשט להם את עוגת החתונה בדמות חתן וכלה עם שמותיהם ותאריך החתונה, האם ניתן להזמין?
תשובה: כן, אנו פתוחים לכל רעיון, עם יש לכם גרפיקה מוכנה בפורמט DXF, נייצר עבורכם את השבלונה בעלות של 120 ש"ח + משלוח.במידה ואנו צריכים לערוך את הגרפיקה העלות תהיה 150 ש"ח עבור הגרפיקה, והשבלונה בעלות של 120 ש"ח + משלוח. 

 

 

שאלה: יש לי קונדטוריה ואני מעוניין בשבלונות עם הלוגו שלי, האם ניתן להזמין?
תשובה: כן, אנו פתוחים לכל רעיון, עם יש לכם גרפיקה מוכנה בפורמט DXF, נייצר עבורכם את השבלונה בעלות של 120 ש"ח + משלוח.במידה ואנו צריכים לערוך את הגרפיקה העלות תהיה 150 ש"ח עבור הגרפיקה, וכל שבלונה בעלות של 120 ש"ח + משלוח.בהזמנה של מספר שבלונות זהות (מעל 5) ינתן מחיר זול יותר. 

 

 

שאלה: האם יש שבלונות לאינגליש קייק ותבניות מרובעות?                                         
תשובה: חדש ! שבלונות מלבניות לאינגליש קייק, ניתן לראות דוגמאות בקטלוג שבלונות.

          מבצע ראש השנה!          

105 שח ל-5 שבלונות

לא כולל עלות משלוח

            מבצע פסח!            

משלוח חינם בהזמנה מעל 140 שח

או

סט שלישי במתנה